Naše řešení

Čím se zabýváme a co děláme


Co děláme a co umíme? Děláme nemožné možným. Umíme vytvářet webové aplikace, stránky, využívat multimédia. Vše z analyzujeme, navrhneme, naprogramujeme otestujeme a zprovozníme. A když už se zdá, že je vše hotové tak, naše práce nekončí. Sledujeme jestli vše opravdu funguje jak má a projekt pomáháme rozvíjet tak, jak průběžně rostou požadavky klientů. Máme více než 8 let zkušeností v oblasti vývoje a dokážeme udělat aplikace, které budou dlouhodobě úspěšnou podporou vašeho podnikání.

Produkty

Webové stránky


Ať už se bude jednat o online firemní vizitku, blog, komunitní stránky nebo rozsáhlou prezentaci výrobků, vždy vytvoříme webové stránky, které budou odpovídat přesně vašim představám. Web bude v moderním a funkčním designu s využitím moderních technologií, které zaručí funkcionalitu na všech zařízeních. A't už se jedná o stolní počítače, notebooky nebo mobilní telefony.

Více Informací

Inernetové aplikace


Internetový obchod, CRM, intranet, propojení na již existující firemní systémy nebo zcela speciální aplikace. To vše ve VOXCAFE děláme. Poradíme si i se zdánlivě složitými problémy a nemusí se vždy jednat o technicky náročná řešení.

Více Informací

Webcasting


Prostřednictvím webcastingu Vám pomůžeme realizovat online přednášky, prezentace nebo výukové události. Zdánlivě složité řešení se díky našim nástrojům stává velmi jednodušše zvládnutelné.

Více Informací

Multimedia


Víte jak efektivně vystavovat PDF soubory na internet a navíc v poutavé podobě? Multimediální kniha nabízí řešení, které je velice rychlé a univerzální. S využitím našeho redakčního systému je velmi snadné tyto knihy vytvářet a umístit na internetové stránky. A co takhle virtuální prohlídka vaší společnosti nebo technického provozu? I to umíme udělat. Spojením sférických pohledů a redakčního systému mohou vzniknout působivé prezentace.

Více Informací

Jak pracujeme?

Je to naše práce, aby naši klienti měli život jednodušší. Náš osvědčený proces při realizaci projektů je jasný, jednoduchý a snadno pochopitelný v každém kroku.


1. Analýza

Zjistíme všechny vaše požadavky

2. Návrh

Navrhneme společně řešení a grafickou podobu

3. Vytvoření

Naprogramujeme, co jsme s vámi vymysleli

4. Instalace a oživení

Nainstalujeme a zprovozníme co jsme vytvořili

5. Předání

Předáme Vám kompletní projekt